FELSEFE İLE İYİLEŞME KAMPI

3-4 Temmuz 2021 Haftasonu Felsefe Kampı Etkinliğimize katılmak ve rezervasyon için bize e-mail ile mesaj iletin, sizi arayalım.

FELSEFE İLE İYİLEŞME KAMPI
12 Nisan 2021 - 08:05 - Güncelleme: 12 Nisan 2021 - 08:17

Ayvalık'ın doğa harikası olan sahil kasabası Altınova'da; Sosyolog/Yazar Dağhan Dönmez danışmanlığında, Stoa Felsefesini konuşacağız. Üstelik, organik bahçe mahsüllerinden elde edilen Antik Yunan'a ait şifa çayları eşliğinde!

"Seni olaylar değil, olaylara bakışın üzer," diyordu Epiktetos. Modern zamanlarda yeniden hatırlanan, Antik Yunan'ın bu köklü felsefesini, pratik örnekler üzerinden konuşacağımız kampta, sınırlı sayıdaki katılımcı ile açık alanda, kendimize dair içsel bir yolculuğa çıkacağız. Mutluluk, kaygı, iyi yaşamak, denge, ilişkiler, zaman yönetimi gibi kavramları, Stoacı filozofların metinlerine başvurarak ele alacak ve  yaşamımıza katkı sağlayacak pratik çözüm yollarını birlikte bulacağız. İki günde toplam altı saat sürecek Felsefe Kampı'nda, enfes bir doğanın ortasında, kadim şifalı çaylar içecek ve çok keyifli anlar geçireceğiz.

 

Bu kamptan sonra, bambaşka biri olacaksın!

Sen de aramıza katıl.

İLETİŞİM e -mail - [email protected]

Not: Felsefe ile İyileşme Kampı'na katılanlar için, anlaşmalı otellerde çok uygun fiyatlarla konaklama imkânı sağlanacaktır.

--

YORUMLAR

  • 0 Yorum