Daha iyi bir yaşam için

Daha iyi bir yaşam için
28 Ocak 2021 - 12:54 - Güncelleme: 28 Ocak 2021 - 17:24

Dr. ASUMAN YENİ

Merhaba tüm İyi Yaşam takipçilerine,

Aynı pencereden hayata bakmak için çaba gösteren bir grupla beraber edindiğim tecrübeleri paylaşıyor olmak benim için mutluluk verici.
 

İyi yaşam beraberinde sağlıklı bir yaşam getirir. Yaşamımızın ana kaynağı bedenimize iyi bakabilmemiz, iyi bir yaşam alanı oluşturabilmemizle mümkündür. Bunu yaparken duygusal, düşünsel ve fiziksel düzlemde daha iyi olabilmemiz ve bunları olumsuz etkileyebilecek tüm çevresel faktörlerden arınabilmemiz gerekir. Dünyamızı tehdit eden covid 19 virüs salgını sonucu sağlığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladık. Yaşam şeklimiz, hayat keyfimiz ve doğal olarak sağlığımızın kalitesinde maksimum değişimler yaşandı. Duygu ve düşüncelerimiz korku, kaygı ve endişe altında. Sadece bedenimize saldırmakla kalmıyor bu virüs, yaşanılan anlara ait yarattığı olumsuz duygular, belirsizlikler bağışıklık sistemimize direkt saldırıyor. Bu da kısa, orta ve uzun vadede ortaya çıkabilecek hastalıklara zemin hazırlıyor.

Bu salgın elbet bitecek, tekrar normal hayatımıza döneceğiz ama bununla birlikte hayatımızda neyin öncelikli olması gerektiğini anlamış olmamızı diliyorum. Hepimizin ölümlü olduğu gerçeği ile yaşamda geçirdiğimiz bu kısacık zaman diliminin hakkını verebilmemiz için sağlıklı olmalıyız.

Bedenlerimize çok iyi bakmalıyız

Düşüncelerimizi daima pozitifte tutmalıyız

Bize kötü hissettiren duygularımızdan kurtulmalıyız.

Fiziksel ve duygusal detokslar yapmalıyız.

Herkesin hayatında değişim süreçleri yaşanır. Benim değişimim 10 yıl önce yaşadığım bir enerji çalışması ile başladı. O kadar etkilendim ki 15 yıl çalıştığım meslek hayatıma ara verip, bunun peşinden gitmeye karar verdim. Eğitimler birbirini takip etti. Enerji terapileri, kendi adını koyduğum stres terapileri, ozon terapisi, homeopati, kök hücre terapileri, mezoterapi, fitoterapi, şelasyon terapileri… Hepsi birbirini takip etti. Bu arada, stres terapileri ile aldığım güzel sonuçları paylaştığım ‘’burada sağlık var ‘’kitabımı sizlerle paylaştım.

Ekibimizle birlikte ‘’İyi yaşam kliniği ‘’adını verdiğimiz merkezimizde, iyi yaşamın önündeki sağlık engellerini kaldırmaya, hastalarımızın yaşamlarına iyi anlamda dokunmaya gayret ediyoruz.

Merkezimizde:

Bağımlılık tedavileri: sigara, alkol, madde, kumar ,kişi, gıda bağımlılıkları,uyku terapileri,ağrı terapileri,ruhsal terapiler,detoks ve bağışıklık terapileri yapılmaktadır.

Tüm terapiler kişiye özel olup, ihtiyacına yönelik planlanmaktadır. Kliniğimizde bütüncül bakışla hastalığı başlatan sebepler üzerinde çalışıyoruz. Stresin, beslenme şeklinin, toksik yükün, çevresel risklerin yarattığı bozulmuş denge halini yeniden toparlıyoruz. Kullandığımız tedaviler güçlü etkili, minimal yan etkili ve doğal yöntemlerdir.

Beslenme uzmanımız, hemşiremiz, psikoloğumuz, yardımcı elemanlarımızla beraber tüm enerjimizle sizlerle birlikte daha iyi bir yaşam için çalışıyoruz.

Sevgilerimle,

Dr.Asuman Yeni

http://www.drasumanyeni.com
 

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum